ZVONEČEK

Jedlová č.p. 10; tel.: 412 379 127

Tak tohle byla nádhera. Nejdřív jsme sem ani nechtěli, říkali jsme si, tohle bude jen pro zahraniční turisty, ale nakonec se ukázalo, že tu není dráž, než v Praze.
Nádherně útulná malá místnost se čtyřmi stoly, ke kterým se vejde asi 20 hostů (v pravé stěně jsou dveře ještě do jedné místnosti, která se ale nevytápí, pokud nejsou davy hostů, takže byla zavřená).
Na povalovém stropě je zavěšeno asi tisíc malých zvonečků, to dává hospůdce neopakovatelnou atmosféru.
Vedle vchodových dveří vlevo je malý bar (2 baržidle), vpravo velký krb (černý kámen a bílá omítka) s hořícími poleny a vedle ve výklenku složená hromada paliva.
Stěny jsoui obloženy dřevěnými deskami nebo palubkami, ze světlého dřeva jsou i stoly a židle. Podlaha je rovněž dřevěná, místy je pokryta koberečky. Na zdech visí reklamní obrázky, evokující Anglii po první světové válce. Před krbem u stěny je sbírka vycházkových holí jako od Lady, zřejmě jsou prodejné.
WC je IA kvality, krásné, útulné, papír k dispozici.
K jídlu dostanete minutky v ceně od 80 do 110 Kč, polévka přijde na 18 korun, káva na 9. Mají i poháry (35). Pivo je docela dobré. Obsluha je příjemná, i když si dává někdy docela na čas. Nekouří se zde.
Funguje to tady jako penzion, vejde se sem 15 ubytovaných, cena za osobu s polopenzí je 330,- Kč.
Na pořízení zápisu se podílela členka dobyvatelského komanda Verena.


Otvírací hodiny

   Ne - Pá  10 - 16
        So  10 - 19
Platí pro sezónu 1.11.2003 - 30.4.2004

Sortiment piva

Budvar 12%......22,-
Ceny v korunách a za půllitr, poslední záznam 8.11.2003.
BUDVAR