ZLATÝ LEV

Gutenbergova 3, Liberec; tel.: 485 104 086

No, zřejmě jsme seděli v tzv. "nočním baru", kdo se v tom má vyznat. Měl to tedy být maturitní ples, ale ... no, darmo mluvit.
Možná jsem se trefil zrovna do špatné konstelace, ale nemuset tam být, beru kramle. Příšerněji natočené pivo, přelévané dlouhé minuty ze sklenic do sklenic, pěna v neestetických chuchvalcích, teplota skoro pokojová, už jsem dlouho nepil a taky jsem v konzumaci velmi zaostal za svou obvyklou normou. Což bylo jen dobře, protože točenou měli jen třináctku. Přitom na Svijany nedám dopustit.
Platilo se za každou objednávku, což možná není běžně obvyklé, dalo by se to omluvit tím plesem, ale znepříjemňovalo to život. Nenapadlo mě vzít si plné kapsy deseti- a dvacetikorun, příště budu moudřejší.
Prostory grandhotelu jsou jinak docela příjemné, možná za jiných okolností by se tu dal strávit příjemný večer. Asi bych zašel do restaurace, kde točili i Prazdroj a předpokládám, že s profesionálnější obsluhou. Jenže ten nápad mělo asi sto dalších účastníků plesu...:-))
Zlatý lev má jinak docela hezké internetové stránky, takže co potřebujete vědět, dozvíte se tam. Nějak se mi nechce moc vzpomínat.
Jo... WC byla na úrovni, čistá, prostorná, papír k dispozici (není vše tak černé, jak se zdá...:-))

Otvírací hodiny

   denně 11 - 23

Sortiment piva:

Prazdroj...........28,-
Svijanský kníže....23,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 20.2.2004.
PRAZDROJ SVIJANY