ZLATÁ KOVADLINA

Komunardů 36, Praha-Holešovice; tel.: 246 005 313

Příjemně vypadající restaurace nepatrně vyšší kategorie.
Sejdeme dolů po několika schodech do vštší místnosti, které vévodá sloup uprostřed, kolem něhož se krčí čtyři třímístné stolky. Po obvodu a v dalších prostorách stojí dalších sedm různě velkých stolů, výčep se nachází v hloubi místnosti proti vchodu. Nábytek je vyroben z tmavého dřeva, stoly jsou bez ubrusů, zelené stěny, které zdobí obrázky pivovarů, lemují lavice. V levém rohu vedle schodů je jakýsi zvýšený stupínek.
Vpravo od vchodových dveří jsou dveře, kterými se dostanete do salonku (cca 20 míst), restaurace disponuje i bowlingovými drahami.
WC je umístěno vlevo vedle výčepu po schodech nahoru ve spojovací chodbičce mezi restaurací a bowlingovými drahami. je útulné, prostorné, čisté, dostupné (pro nevozíčkáře), papír k dispozici.
Za minutky, kterých je velký výběr, zaplatíte hodně přes stokorunu, kolem poledne ale máte možnost vybrat si z podstatně levnějšího menu.
Obsluha je příjemná, psi do restaurace můžou. berou zde stravenky Accor services, Sodexho Pass a Le Cheque Déjeuner, můžete platit i platebními kartami.


Otvírací hodiny

  Po - Čt  11 - 23
    Pá  11 - 24
    So  12 - 24
    Ne  12 - 22

Sortiment piva

Březňák 10%...............22,-
Zlatopramen 11%...........24,-
Zlatopramen 11% tmavý.....24,-
Zlatopramen 12%...........28,-
Ceny v korunách a za půllitr, poslední záznam 29.6.2007.
ZLATOPRAMEN BŘEZŇÁK