V LÁZNÍCH

Zápy 158; tel.: 326 914 079

Tahle celkem nedávno otevřená restaurace nám zachránila život, když všechny ostatní provozovny byly buď zavřené, nebo námi nenalezené. Ani Gambrinus nás nerozhodil, lepší, než drátem do oka.
Kdysi to tu bývaly prosperující lázně, bohužel zub času a bolševika se na nich podepsal tak, že z nich vytvořil malebné ruiny. Dává se to tu znovu dohromady, otevření restaurace je první počin.
Před restaurací je velká zahrádka s dřevěnými stoly a lavicemi, čtyři zelené v jedné skupině, kus stranou hnědý, celkem se sem vejde nejméně 30 lidí.
V restauraci samé barva oranžových stěn jediné podlouhlé místnosti téměř koresponduje s odstínem hnědé stolů. Těch se nachází u stěny tři po osmi místech (u stěny se sedí na lavicích), uprostřed místnosti rovněž tři se dvěma místy u každého a pod okny jsou čtyři stoly po čtyřech místech. Výčep, který se nachází proti vchodovým dveřím, zdobí vyřezávaná sfinga, symbol to zdejších lázní.
Na WC se dostanete kolem výčepu, jsou čisté, voňavé, papír k dispozici.
Vaří se zde, minutková jídla (200g masa) dostanete za ceny mezi 85 a 120 korunami, přílohy jsou za 15,- Kč. Smažák za 65 korun, omeleta se špenátem (opravdickým listovým) za 45. Ze studených jídel utopenec za dvacku, sýrová mísa 35 korun. Mají i nějaké palačinky a podobně. Káva 13 korun, čaj 12, pokud nechcete celou konvici, ta je za dvacku.
Obsluha je celkem příjemná a ochotná.

Otvírací hodiny

   denně 11 - 22

Sortiment piva:

Gambrinus 10%..... 17,-
Prazdroj.......... 22,-
Ceny jsou v korunách a za půllitr. Poslední záznam 18.6.2005.
GAMBRINUS PRAZDROJ