ZUR ALTEN WERFT

Bretemarkt 9, Lindau

Zařízení se dělí na dvě části, na restauraci-pizzerii a na pivní zahradu (Biergarten). Kupodivu, venku bylo pivo o deset centů dražší, než uvnitř.
V Biergarten stojí pod širým nebem (a pod slunečníky) šedesát dřevěných zahradních stolků se čtyřmi židlemi na velkém prostranství před barem a grillem na kuřata. Ta jsou také hlavním lákadlem na kolemjdoucí (půlka s přílohou a oblohou 7,9 euro), v nabídce jídel jsou také všelijaké párky a podobně, no prostě něco k pivu na zakousnutí. Vedle grillu ještě jsou čtyři řady spojených zeleně umělohmotných stolků, dohromady 32 míst.
Pizzerie se dělí na tři místnosti. V té nejzažší proti vchodu je výrobna pizz a dva stoly (a kousek vzadu v chodbičce ke kuchyni ještě jeden bez ubrusu, asi pro personál). Celkem deset míst, u stěn jsou lavice.
V hlavní místnosti je pět stolů se čtyřmi místy, vlevo potom salonek s jedním dlouhým stolem (lavice u stěny) a třemi stoly naproti se čtyřmi židlemi. Tudy také vede cesta na příjemné, čisté, dostupné WC (papír k dispozici).
Stoly pokrývají růžové ubrusy, stěny jsou bílé.
Venku před restaurací najdeme ještě na předzahrádce šest stolků se židličkami s umělé hmoty.
Zaregistrovali jsme, že špagety & spol. stojí 5 - 6 euro, pizza 6,50 - 9 euro, balkánské speciality 11 - 15 euro, mají také bezmasá jídla a saláty. Kromě točených piv nabízejí i lahvové pšeničáky.
uniformovaná obsluha je velmi příjemná a ochotná.

Sortiment piva:

Meckatzer Weisse Gold.........  2,80
Meckatzer Pils................  2,80
Meckatzer Hefe Weizen.........  2,90
Ceny v euro. Poslední záznam 5.5.2006.
MECKATZER