U VYCPANÝHO PTÁKA

Nenačovice

Hospoda vypadala, jako znovuotevřená po rekonstrukci, voněla trochu novotou, ale host se tu cítí příjemně. Uvidíme v zimních měsících, jestli kamenná zeď nebude moc studit.
Venku ve dvoře je zahrádka - 6 dřevěných stolů s lavicemi.
Uvnitř najdeme (z předsíňky doprava) velkou místnost, kterou z jedné čtvrtiny zabírá cihlový výčep, před kterým stojí desetimístný stůl štamgastů a ještě jeden stůl šestimístný. Ve zbytku místnosti, která se lomí doleva do L, je rozmístěno po obvodu místnosti šest čtyř nebo šestimístných stolů, jeden se šesti místy stojí uprostřed místnosti, zbytek prostoru zabírá kulečník - pool. Podél stěn se sedí na lavicích, nábytek je ze světlého dřeva. U stěny, přiléhající k výčepu, trůní kamna na tuhá paliva, ještě jedny menší kamna můžou hřát z druhé strany, od vchodových dveří.
Štamgastskou část od zbytku prostoru odděluje televize na kolejnici, kterou lze tudíž libovolně posouvat a natáčet, podle potřeby publika.
Můžete se tu i najíst, nějakou tu smaženou minutku dostanete od 45 (květák) do 60 (kuřecí nugetky) korun, klobása přijde na 35 korun. Přílohy mají za 30 korun, hranolky za 25.
Obsluha je příjemná a ochotná.

Otvírací hodiny

  Po - Pá  11 - 22:30
    So  12 - 23:30
    Ne  11 - 22

Sortiment piva:

Staropramen........18,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 9.9.2006.
STAROPRAMEN