V RÁJI (U Pechlátů)

Nějakej čas jsme sem chodívali na sleziny, protože kamarád Hrobník bydlel nedaleko. Ale potom jsme sem přestali chodit... vyskytovaly se nesrovnalosti, co se objemu a sortimentu konzumace týče (zvláště pak při placení). No, teď nedávno nás sem Hrobník zase vylákal, tak jsme byli zvědavi, co. A občas si sem chodíme zahrát.
Hned za dvedřmi vlevo je bar/výčep, nad ním je televize, která neustále hraje. V přední místnosti je asi pět stolů (a jeden malej hned vedle vchodových dveří) z tmavého dřeva, když se projde kolem baru, dostanete se do druhé místnosti (ale dveře chybí), kde jsou 4 stoly, kolem místnosti lavice a zbytek bytelné, ale ne příliš pohodlné kulaté sesle.
Vpravo vzadu jsou toalety, oddělené zástěnou... úrovní mírně pokulhávají za úrovní restaurace. K pisoáru je nutno přistupovat vkleče, jinak se netrefíte, jak je nízko. Jeden protéká. Papír je ovšem k dispozici.
Dříve se tu vařilo, teď jen přes poledne (kdy se tu i nekouří), večer jsou k dostání jen studené pochoutky k pivu - hermelín, utopenec, salám... za 30 - 40 korun.
Na kytary se tu hrát může, myslím, že i psi jsou tolerováni.

Otvírací hodiny

   Po - Pá   11 - 20
   So - Ne    9 - 20

Sortiment piva:

Staropramen 10%
Staropramen 12%
Zaznamenáno 7.4.2006
STAROPRAMEN