V OHYBU

Toužimská 41, Praha 9, Letňany,tel.: 283 921 267, 603 470 370

Zvenčí vypadá nevábně, rozhodně neláká hosty toužící po jiné než čtvrté cenové skupině, ale uvnitř se oko a srdce směje.
Vejdeme-li dovnitř, po levé ruce uvidíme výčep, po pravé sál. Ve výčepu jsou pod okny za sebou tři dřevěné stoly z tmavšího dřeva (dohromady asi pro 14 hostů), pípa je naproti nim. Proti vchodu blikají dva výherní automaty. Bílé stěny zdobí obrazy.
Sál má celkem šest stolů, z toho čtyři větší a dva menší uprostřed místnosti, celkem se sem vejde 32 hostů. Stoly jsou ze světlého dřeva. Ve výčepu i v sále je televize.
Za sálem vlevo je ještě salonek-herna. nachází se zde kulečník (pool) a elektronický jukebox, celkově je tu víc nóbl prostředí. Nábytek je opět tmavý, na stolech jsou zelené ubrusy Pilsner Urquell. Na podlaze leží šedý koberec, stěny jsou obloženy tmavým dřevem.. Nacházejí se tu tři stoly se šesti místy a jeden malý kulatý stolek.
Malá nepříjemnost - dámy musí o klíč na WC žebrat u výčepu, záchody samotné nejsou nic moc, ale papír k dispozici je.
Co nás ale velmi překvapilo, bylo absolutně vynikající jídlo (a přitom relativně velmi levné, všechny minutky do stovky, hotovky přes poledne mívají mezi 45 a 60 korunami). Snad že měla kuchařka volno a vařil sám pan majitel (a ještě se šel zeptat, jak nám chutnalo), ale byla to básnická óda na pokrm. Pivo bylo taky velmi dobré, snad jen že pěna byla řidší a rychle mizela. Navíc nedodržují čepování piva do značkového skla, berou sklenice, jak jim přijdou pod ruku.
Hotová jídla podávají do 14:30, kuchař funguje do 21:45.
Berou zde stravenky Gastrotur.
Obsluha velmi příjemná a ochotná. Ač nám šlo pouze o dobytí dalšího území do Pivní říše, asi se sem budeme ještě vracet.

Otvírací hodiny

  Po - Pá  10 - 23
    So  11 - 23
    Ne  11 - 22

Sortiment piva:

Krušovice světlé 10%........15,-
Prazdroj
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 3.12.2003
PRAZDROJ

KRUŠOVICE