VILICKÁ HOSPODA

Vilice

Poprvé jsme to ani nenašli, mysleli jsme, že jde o nějaký zavřený kulturák, hospoda totiž není nijak označena. Podruhé jsme ale šli najisto a tak jsme se dočkali i občerstvení.
Hospoda je skutečně propojená s kulturním domem, kde se konají občas nějaké ty zábavy. Je třeba vystoupat po schodech nahoru, přístup je z terasy, hospoda je umístěna v patře objektu.
V jediné místnosti se výčep nachází vlevo vzadu, před ním stojí desetimístný stůl štamgastů, na druhé straně pod okny jsou umístěny dva šestimístné stoly podélně a jeden příčně, pod okny se sedí na dlouhé bytelné lavici, jinak na židlích. Vedle výčepu vzadu si můžete zahrát stolní fotbálek, na druhé straně jsou kamna na tuhá paliva a vedle nich dveře na WC (čistý, dostupný pro obě pohlaví, papír k dispozici).
Nábytek je vyroben z polotmavého dřeva, ze stejného materiálu je i obložení (1,5 m) smetanově vymalovaných stěn. Strop je kazetový.
Studené pochoutky k pivu jsou zde k dostání za celkem lidové ceny 20 - 30 korun (utopenci, matesy, olomoucká očka, nakládaný hermelín).
Obsluha je milá a ochotná.

Otvírací hodiny

   Po - Čt   17 - 22
        Pá   17 - 24
   So - Ne   15 - 24

Sortiment piva:

Gambrinus 10% světlý.......17,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 23.9.2006.
GAMBRINUS