U VILÉMA

Bubenečská, Praha 6

Hospoda se nachází na rohu Bubenečské a Čs. armády, nepřehlédnutelná je hlavně zahrádka v cípu, v létě obvykle docela zaplněná. Do samotné restaurace, která nedávno prošla rekonstrukcí (a změnou sortimentu piva z Krušovic na produkty Plzeňských pivovarů) se vchází z Bubenečské ulice prosklenými dveřmi po schodech dolů do suterénu.
Ze vstupní chodby se můžeme dostat buď k hracím automatům (hned vlevo), nebo dalšími dveřmi do výčepu, WC se nacházejí hned naproti, jsou IA kvality, čisté, voňavé, s papírem a podobnými důležitostmi.
Ve výčepu je jeden stůl pro osm štamgastů, vpravo vede průchod do sálu (6 stolů po pěti místech, z toho dva ve výklenku vlevo) a další do salonku, zřejmě používaného jako nekuřácká jídelna (5 stolů s pěti místy).
Zatímco všude je světlehnědá dlažba, salonek má zelený koberec. A vypadá spíš jako obývák, než místnost v hospodě, na jedné stěně je výklenek s knihovničkou, okolo je sbírka parůžků, naproti je zase kolem dveří na chodbu kolekce obrázků jelenů.
Stropy jsou klenuté.
Je tu celkem rozsáhlá nabídka jídel, studená kuchyně (matesy 25 korun, utopenci, tlačenka za 20), teplé předkrmy (párky, klobásy a všelijaké pochoutky). Minutky přijdou na 70 - 160 korun, jídlo je průměrné, porce dobré.

Sortiment piva:

Gambrinus 10%.......17,40 (dost dobrý)
Kozel tmavý 10%.....17,40 
Prazdroj............23,40 

Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 15.4.2003
KOZEL
GAMBRINUS PRAZDROJ