SNACK BAR V&D&J

Ostromečská 12, 130 00 Praha 3, tel.: 271 773 776

Říkalo se tady tomu dříve V tísni a dodnes tomu neříkáme jinak, protože prostory jsou opravdu velmi stísněné. Nový majitel však na přejmenování nekompromisně trval - ale řekněte, jak někomu budete říkat, že na něj počkáte ve "véenddéendjé"?
Ona to vlastně není ani hospoda, ale vinárnička, pivo mají na čepu jen z nostalgie a taky kvůli hostům, kteří ho nekompromisně vyžadují. Dovnitř se sestupuje po třech-čtyřech schůdkách, vevnitř je napravo malý bar a před ním dva stolky a jeden kulatý "na stojáka", v rohu u dveří je televize, která je bohužel neustále puštěná.
Chodbičkou kolem WC (čisté, s papírem, leč bohužel malinké) se dá projít do salonku, zařízeného ve stylu country. Na stěnách visí nože, pušky, vlajky, trubka a podobně, vzadu svítí umělý krb. Majitel by chtěl zařídit pravidelné hraní všelijakých part, ale mám pocit, že k tomu nedává dobré podmínky.
Na stolech jsou červené ubrusy a přes ně zelené firemní Staropramen, na stolech nechybí pistáciové oříšky a vonné lampičky. Vhodné pro intimnější posezení ve dvou.
K jídlu lze dostat minutky, trochu dražší, než průměr a nesmíme zapomenout na to, že je přípočítáván couvert.
Obsluha je příjemná, ale pomalá.

Sortiment piva

Staropramen 10%.....15,- nepatří mezi špičky,
             příjemná, ale lehce natrpklá chuť
Zaznamenáno 24.7.2002, ceny v korunách a za půllitr.
STAROPRAMEN