VALEK

Chrustenice 155; tel.: 311 672 147

Krásné koupaliště spolu s kempem, bydlet se dá v karavanech, stanech, chatkách nebo pokojíkách. Součástí areálu je příjemná restaurace. Stavovali jsme se tu za hezkého slunečného zářijovího dne, nikde ale nebyla skoro ani noha, moc se nám tu líbilo a hodláme se sem ještě někdy podívat.
Uvnitř vpravo od výčepu se nachází jakýsi kout, kam se vejde k osmi stolům asi 40 hostů. Místnost je nekuřácká. Nalevo se chodí na WC, čisté, voňavé, prostorné, dostupné, papír k dispozici.
Součástí restaurace jsou dvě terasy, dolní je bez obsluhy, několik dřevěných stolů s lavicemi, grill a krb, horní je zastřešena a vybavena umělohmotnými stolky s křesílky, dohromady asi 50 míst.
Vaří se tu, minutky dostanete od 75 korun výš (bifteky 175 - 200), za 60 korun mají jako specialitu stogramový grilovaný stejk nebo křidýlka. Jídla jsou velmi chutná, připravená s radostí a znalostí. Mlsouni si můžou dát taky třeba palačinky nebo zmrzlinu. Musím upozornit na to, že pražené mandle zde opravdu praží, přinesou vám je ještě teplé a voňavé.
Obsluha je velmi příjemná a ochotná.

Otvírací hodiny

   denně   11 - 22

Sortiment piva:

Gambrinus........20,-
Prazdroj.........27,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 9.9.2006.
GAMBRINUS

PRAZDROJ