U KNÍŽETE VÁCLAVA

Čkalova 14, Praha 6; tel.: 728 605 861, 224 315 192

Bývalá hospoda, dnes spíš restaurace, svou přestavbou ztratila hodně ze své atmosféry. Není zde útulno.
Bar se sedmi baržidlemi, v pseudorustikálním stylu, ze světlého dřeva a jakoby z cihel, se nachází u protilehlé stěny, než jsou vchodové dveře. Kolem něj jsou do neuzavřeného čtverce stoly - je jich devět a vejde se k nim tak 36 hostů. Kolem stěn jsou lavice, jinak židle, vše je ze světlého dřeva. Ubrusy Krušovice ve světle hnědé barvě.
Stěny i rovný strop mají bílou barvu, celkem bez ozdob až na nějaký ten plakát Rudolfa II. Pravou stěnu zdobí nástěnná malba pivovarského dvora. Vlevo v koutě nahoře je televize, nad barem i nad okny protilehlé stěny je klimatizace.
Vedle baru vlevo se dá po schodech sejít do salonku-jídelny, salonek je silné slovo, protože pojme zhruba 40 - 50 lidí. Během poledne ve všední dny je rezervován pro OÚ Prahy 6.
WC je IA kvality, čisté, voňavé, papír, ručníky, mýdlo i zrcadlo je k dispozici, splachování pisoárů automatické. Mužské se nachází vpravo za barem, do ženského se dostanete salonkem.
K jídlu mají velký výběr minutek, 200gramové porce stojí kolem stovky, 300gramové stejky 150 korun, ale můžete si objednat i smažený sýr za 56 korun, hotovky jsou vesměs od 60 korun.
Pivo je celkem pitelné, nabízejí i kvasnicový Schöfferhofer, ale zřejmě pro minimální zájem hostů o toto pivo od tohoto záměru upustili a Schöfferhofer není k dispozici, což je škoda.
Obsluha je příjemná a korektní, psi do restaurace můžou.

Sortiment piva:

Krušovice Mušketýr......20,50
Krušovice ležák 12%.....20,50
Schöfferhofer...........27,- (ale už asi nebude k dispozici)
Poslední záznam 26.5.2003.
KRUŠOVICE

SCHÖFFERHOFER