U VALEŠŮ

Petrov

Hospoda zabírá celé přízemí domu a je rozdělena na několik částí.
Vlevo od vchodu je malá útulná místnost, kde se nachází výčep. Ke čtyřem dřevěným stolům pokrytým červenými ubrusy Gambrinus se vejde na lavice u stěn a na židle asi 20 hostů. Pípa je hned vedle vchodu, stěny, ozdobené trempskými motivy (totem, z jednoho rohu visí hlava přímorožce), jsou růžové, doplňky zelené. Televize televize visí v levém rohu.
WC se nachází vpravo v chodbě na druhé straně od výčepu,celkem čisté a prostorné, papír je k dispozici. Na konci chodby se přes salonek (asi 20 míst, elektronické šipky) dostaneme do sálu s pódiem, kde je i stůl na stolní tenis a fotbálek, vejde se sem asi 80 lidí. Za kuchyní je ještě jakásiherna s výherními automaty.
Venku mají ještě zahrádku, dva dlouhé stoly s lavicemi, nezastřešená, ale zato s dětským koutkem.
Vaří se zde, hotovky od 59 korun, porce slušné, ale příliš nevybízejí ke kulinářskému požitku. Zato polévka (dršťková) za 16 korun byla vynikající.
Obsluha je příjemná a rychlá, po místnosti se motal jeden pejsek, ale možná patřil k někomu z přízně. Často se tu pořádají různé sleziny s hraním na kytary a podobně, vítaná je každá přiměřeně slušná společnost.

Otvírací hodiny

        Ne   11:00 - 20:00
   Po - Čt   10:30 - 22:00
   Pá - So   10:30 - 24:00

Sortiment piva

Gambrinus 10%....................16,-
VelkopopoviCký Kozel tmavý 10%...16,-
Prazdroj.........................22,-
Ceny v Kč a za půllitr. Poslední záznam 3.7.2005.
VELKOPOPOVICKÝ KOZEL

GAMBRINUS PRAZDROJ