U TISKÁRNY

Běhali jsme kolem I.P.Pavlova jako gazelí jehňata ve snaze dát si někde něco k jídlu, ale všude bylo příšerně narváno. Až za jedním rohem, u magistrály, se na nás usmálo štěstí. Nejdřív jsme se báli, že se právě zavírá, nadšení výčepního i osiřelé místnosti napovídaly, že se brzy hodí hadr na pípu, ale naštěstí tomu tak nebylo.
Ve výčepu je jeden štamgastský stůl asi s osmi místy, v sále je stolů sedm (4 - 6 míst), nábytek ze dřeva, tmavé lavice, červené ubrusy Krušovice. Kolem místnosti je dřevěné obložení, u dveří vyšší s věšáky na kabáty. Na stěnách jsou lovecké artefakty, vzadu nahoře televize. Na pravé straně vzadu je úzký salonek - dlouhý stůl asi pro 16 lidí), vepředu dveře na WC. Celá hospoda působí zašlým dojmem.
K jídlu měli (aspoň!) guláš a vepřoknedlo (45 a 49 Kč), polévku za 11,- Kč, studená kuchyně 16 - 30 (zavináč, matesy, bůček, hermelín, utopenci). Krušovické pivo celkem ujde, k dispozici je dále nabídka lahvových speciálů Primátora (16%, 21%, 24%). Káva 14,-, čaj 12,- Kč.
Obsluha i při prázdné hospodě pomalá a netečná.

Otvírací hodiny

   nezjištěno

Sortiment piva:

Krušovice 10%......13,80
Zaznamenáno 6.11.2002
KRUŠOVICE