U TANASE

Slaviborské nám. 20, Praha Třeboradice; tel. 283 933 035

Zastavili jsme se kolem poledne na hodinku... a odcházeli jsme, když náš lístek zdobilo 23 piv.
Ve velké budově nás čekala útulná hospůdka. Místnost je rozdělena na dvě části stěnou a dřevěnými rámy, ve kterých ale nejsou dveře. V přední části, kde je výčep s barem z cihel, jsou do L dva stoly z polotmavého dřeva po pěti místech, u stěn je lavice. V zadní části je šest stolků pro dvě-tři osoby. Tam se chodí hlavně jíst. Vlevo za výčepem jsou dvěře do dalšího salonku, za výčepem je kuchyně.
Hospoda vypadá nově upravená, na mnoha místech je odkryta cihlová zeď a dřevěné trámy, snížený strop je ze světlých palubek.
WC jsou prostorné, čisté a dostupné, papír je k dispozici. Dostaneme se na ně vstupní chodbou doprava kolem velkého sálu (vlastní restaurace je vlevo). Nutno poznamenat, že zde mají WC přístupné i pro vozíčkáře, kteří tuto restauraci často navštěvují.
K jídlu mají ze studených pochoutek tlačenku (24 korun) a nakládaný hermelín, přes poledne (do 14 hodin) nabízejí hotová jídla, jinak minutky v cenách něco přes stovku, ale vynikající a porce slušné. Čaj přijde na 15 korun, host si sám může na baru vybrat z dřevěné krabičky značku. Pivo je standartně dobré.
Obsluha je úslužná a příjemná.

Sortiment piva:

Gambrinus 10%.....18,-
Prazdroj..........23,-
Poslední záznam 23.1.2005.
GAMBRINUS

PRAZDROJ