U RYBNÍČKU

5. května, Doksy; tel.:603 827 505

Velmi příjemná restaurace u malého rybníka na oraji Doks.
Dovnitř se vstupuje přes malou předsíňku, kde můžeme zvolit cestu rovně do pivnice, nebo doleva do restaurace. Obě místnosti jsou ale stejně ještě propojeny.
V pivnici stojí uprostřed místnosti kulečník (karambol, jedna hra 5 Kč), vpravo pod okny jsou tři stoly se čtyřmi místy, vzadu napříč pod okny je umístěn stůl štamgastů (8 míst). Sedí se na dřevěných židlích s polstrovaným sedátkem a stoly kryjí béžové ubrusy Klášter. Vlevo od kulečníku se rozprostírá pěkkný výčep, celý ve dřevě.
Žluté stěny, které jsou asi do 1 metru obloženy dřevem, zdobí různé rybářské trofeje (pruty, hlavy ryb), strop je světle zelený. Vzadu vpravo nahoře hraje televize, vpravo vzadu před dveřmi na WC (prostorné, čisté, papír k dispozici) bohužel hyzdí nezbytný hrací automat v počtu dva kusy.
Restaurace je větší, vpravo u stěny jsou čtyři stoly v jakýchsi plaňkových boxech, další čtyři stoly zaplňují střed místnosti a čtyři jsou vlevo pod okny. Celkem se sem vejde přes 50 hostů. Pořádají se tu pravidelně countryvečery. Studené pochoutky k pivu (sulc, utopenec, gothaj, hermelín, syrečky) pořídíte od 25 do 45 korun. Přes poledne vaří i hotová jídla, celý den pak minutky. Berou zde stravenky TicketPro a Gastrotur.
Obsluha je příjemná, pivo vynikající, moc se nám tu líbilo.

Otvírací hodiny

   denně 10 - 22

Sortiment piva:

Budvar 10%.............16,-
Klášter 12%............16,50
Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 26.2.2005
BUDVAR

KLÁŠTER