POD ÚROVNÍ

Karlínské nám. 4, Praha 8; tel.: 224 813 938

Restaurace byla zcela zničena při záplavách roku 2002, nyní jsou už všechny stopy po velké vodě pryč. Vše je nově namalované a vypulírované, ale atmosféra je stejná, jako před zavřením. Jen v akváriu jsou pouze nové malé rybičky (ty původní velké se utopily při povodních).
Je to tu opravdu pod úrovní, aspoň co se okolního terénu týče. Schází se dolů po doprava zalomených schodech. Výčep, obložený opukovými dlaždicemi, budících dojem zdi, je vzadu, v místnosti je šest různě velkých stolů z načervenalého dřeva bez ubrusů (jen malé zelené ubrusky s logem Pilsner Urquell), ke kterým se vejde asi 40 hostů. Židle mají vypolštářovaná sedátka.
Vlevo je malá chodbička, na jednu stranu se jde na WC (čisté, voňavé, papír k dispozici), před kterým byl nově umístěn stolní fotbálek, na druhém konci vpravo je salonek asi pro dvacet, pětadvacet lidí. Stoly (osm masivních kousků ze světlého dřeva, s červenými ubrousky Gambrinus) si tu může každý poskládat, jak chce. Výše zmíněné akvárium se tu již nenachází, asi jim rezla televize, která je v zadním levém horním rohu a ze stropního oblouku kouká keramické zelené zubaté oko. Přibyly sem elektronické šipky, pořádají se tu turnaje.
Bílé stropy jsou klenuté, z omítky stěn občas vystupuje kamenný podklad, aby se zdůraznil sklepní ráz. Výkonná klimatizace je nenápadně zabudována do stěn.
Nyní mají docela velký výběr jídel, studené pochoutky 25 - 36 korun, hotovky mezi 80 a 100 korunami, polévka za 25,-, minutky od 110 do 150 Kč i více. Přílohy 20 - 25 Kč. Mají i pár sladkostí na dojedení. Před každým jídlem jsme dostali jako předkrm chleba se sádlem a škvarky.
Pivo je celkem dobré, obsluha příjemná a ochotná. Berou zde stravenky Ticket Pro a Gastrotur.

Otvírací hodiny

   Ne-Čt  11 - 23
   Pá,So  11 - 24

Sortiment piva:

Gambrinus 10% světlý....19,-
Prazdroj................26,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 17.3.2006.
PRAZDROJ

GAMBRINUS