U MICHALA

Štěchovice 336

Jakýsi motorest poblíž autobusové zastávky a hlavního tahu na Slapy. Je trochu pod úrovní terénu, čili snadno přehlédnutelný. Je taky patrné, že stavba je velmi čerstvá. Kupodivu - na interiéru se nevzhledný exteriér nepodepsal.
Hned za vchodovými dveřmi je jakýsi vůči ostatním prostorám vyvýšený prostor, kde je stolek pro dva a stůl pro šest osob a za proutěnou stěnou další stolek pro čtyři hosty. V nižším "patře pak je samotný výčep - bar (5 baržidlí), napravo dva stoly s polstrovanými gřesílky a gaučíky (rezervačka zřejmě pro známé), nalevo tři stoly po pěti místech a jeden malý pod "pódiem" pro dva.
Stoly mají masivní dřevěné desky a kovové nohy, židličky jsou kombinované z kovu a proutí, ale jsou obdařeny polštářky, takže se sedí velmi pohodlně.
Všude po zdech visí obrázky (vlastně se jedná o jakousi prodejní výstavu, obrázky je možno si zakoupit, máte-li přebytečných pár tisíc v kapse), uprostřed místnosti se tyčí replika (?) mosazného grilu a mosazí jsou nastříkány také všelijaké doplňky, třeba vypínače lampiček. Spousta ozdůbek, záclonky, umělé kytky.
Vaří se tu poměrně levně a nabídka je velká. Kuřecí maso (150 gramů) za 75 - 80 korun, hovězí 85, (pfeffersteak je samozřejmě poměrně dražší), bezmasá od 55 korun, játra 60, vepřová 75 - 80, 200gramové saláty 35 korun.
WC je prostorné, čisté, papír k dispozici, dostupné i pro ženy.
Venku je ještě malá zahrádka se třemi dřevěnými stoly v přední části a dvěma v části zadní. Tady je to samozřejmě bez obsluhy.
Psi mohou, obsluha příjemná.
Pivo velmi pitné.

Otvírací doba

  Po  16 - 24
  Út  16 - 24
  St  12 - 24
  Čt  12 - 24
  Pá  12 - 01
  So  12 - 01
  Ne  12 - 23

Sortiment piva

Gambrinus 10%...........15,-
Kozel 10% tmavý.........15,-
Regent 11%..............15,-
Prazdroj................22,-
Cena v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 7.8.2004
REGENT

VELKOPOPOVICKÝ KOZEL

GAMBRINUS PRAZDROJ