U MARKA

Horní Vidím čp. 48; tel.: 315 695 500

Tak hurá, hospoda tady už zase funguje! Nemůžu zapomenout na den, kdy jsme se sem škrábali za úmorného vedra do vražedného kopce a na návsi nás čekaly jen ruiny... (a nakonec lahváč z místního konzumu).
Otvírací doba na ceduli u vchodových dveří je špatně čitelná, málem jsme si mysleli, že otvírají až v pět, ale jedna místní stařenka na nás ze zahrady vytrvale mávala, ať jdeme dál, že jsme to zkusili - a uspěli jsme.
Příjemně čistá (ženská ruka) hospůdka vesnického vzhledu, interiér očividně svítí novotou, místnost dělí na dvě části výčep, který zasahuje kolmo ze strany. Za ním je jakýsi výklenek s jedním stolem pro osm lidí, na polici nad ním se skví různé poháry a na zdi visí věnce coby vítězné trofeje, před výčepem je koutek se stolem pro šest hostů, nad kterým hraje televize a vedle je zařízení na elektronické šipky. Podél oken jsou další čtyři stoly po osmi místech. Stoly jsou bytelné, ze světlého dřeva, očividně dělané na zakázku, ze stejného dřeva je i zařízení výčepu, police a podobně.
Nevaří se, ale když si dáte velký čaj (10,-), dostanete hrnek, že byste se v něm mohli utopit. Pivo velmi dobré. Originální účtenky.
Obsluha je příjemná a ochotná.

Otvírací hodiny

   Po - Út   -
   St - Pá  17 - 22
   So - Ne  13 - 22

Sortiment piva:

Gambrinus 10% světlý....15,-
Prazdroj
Poslední záznam 17.4.2004. Cena je za půllitr a v korunách.
GAMBRINUS

PRAZDROJ