U MÁNI V TŘEBÁNI

Hlásná Třebáň

Relativně nově otevřená restaurace, pojmenovaná podle oblíbené písničky Ivana Mládka, stojí na strategickém místě u turistické cesty na Karlštejn. Tomu také odpovídá sezónní narvanost.
V letních měsících tůristé obvykle vysedávají na terase a zahrádce, kam se vejde prý až 200 hostů, vnitřek pojme 80 uživatelů, kterí se můžou posadit ke čtyřem menším, čtyř až pětimístným stolům a jednomu většímu pro deset hostů nalevo od vchodových dveří, nebo napravo na některý z gaučíků kolem menšího stolu. Výčep se nachází přímo naproti vchodovým dveřím, toalety (čisté, prostorné, útulné, papír k dispozici) jsou nalevo od něj, hned vedle krbu, ve kterém hoří za chladných dnů oheň z opravdického dřeva.
Vaří se tu, v nabídce je pár hotovek kolem 80 korun, minutky se vyskytují obvykle v cenách nad stokorunu. Porce jsou slušné, jídlo chutné.
Obsluha je velmi příjemná a ochotná, psi dovnitř můžou, milovníci country také. Jediná vada na kráse je změna sortimentu piva (předtím Staropramen), gambrinusu je opravdu všude až nad hlavu, což zatím dostatečně kompenzuje přítomnost Kozla Medium na čepu, což se zase tak často nevidí.


Otvírací doba

   Po - Čt  11:30 - 21:30
   Pá - So  11:30 - 24:00
      Ne  11:30 - 21:00

Sortiment piva:

Gambrinus 11%
Velkopopovický Kozel 11%........20,-
Velkopopovický Kozel tmavý
Prazdroj

Poslední záznam 21.2.2009.
PRAZDROJ

GAMBRINUS VELKOPOPOVICKÝ KOZEL