U KRÁLE ŠUMAVY

Kvilda 21; tel.: 388 435 547

Malá restaurace s příjemnou atmosférou a vaří se tu i mimo sezónu.
Pod okny jsou čtyři příčné stoly s pěti místy, vpravo dva pro šest lidí. Ještě dál vpravo je výčep, skrytý za vysokou dřevěnou ohrádkou s květinami, výčepák je tam jako v pokojíčku. Mezi stoly a výčepem uvidíme dveře do kuchyně.
Před výčepem u stěny jsou ještě další dva stoly, ke kterým se vejde 8 - 10 hostů. Kolem stěn jsou lavice, jinak židle a k dispozici jsou - zřejmě pro případ tlačenice - dalších 5 židlí a 3 stoličky s polštářky volně u stěn. Nábytek je z masivního světlého dřeva, na stolech leží hnědé ubrusy.
Stěny i strop, ze kterého vystupují tmavohnědé trámy, jsou bílé, na zdech jsou rozvěšeny suché květiny. Podlahu kryje zelený koberec.
WC je v předsíňce, poddimenzované, průměr. Je nutno brát si klíč u výčepu.
Mají tady poměrně velkou nabídku jídel, hotovky jsou mezi 70 a 90 korunami, minutky v rozmezí 100 - 160 korun. Polévku dostanete za 23 korun, studená kuchyně a teplý předkrm vyjde zhruba na dvojnásobek. Bezmasá jídla pajdu, přílohy polovičku. nabízejí zde i těstoviny, zvěřinu, speciality, saláty, palačinky a zmrzlinové poháry (na různý způsob, od 40korun).
Obsluha je příjemná, ve firemní uniformě Budvar.


Otvírací hodiny

denně 08 - 21

Sortiment piva

Budvar 10%..........18,- 
Budvar 12% tmavý....20,- 
Ceny v korunách a za půllitr, poslední záznam 18.10.2003.
BUDVAR