U KRKOVIČKY

Staré Křečany - Brtníky 23

Z vybydlené, rozpadající se hospody, kam jsme původně chtěli před lety zajít, na nás akorát cenili zuby dva raťafáci, tak jsme nakonec rádi skončili v poměrně novém zařízení nedaleko. A opět jsme si na ně vzpomněli, když jsme šli letos kolem.
Venku se lidé mačkali na lavicích u stolků, ale my se vloudili do poloprázdného chládku uvnitř. Pustili nás tam i s pejsekem.
Interiér je útulný, typu "sklípek", "česká chalupa" či tak nějak, 3 malé uprostřed místnosti a 3 větší po obvodu stoly (z toho 1 největší) kryté zelenými ubrusy Pilsner Urquell, asi pro celkem 35 lidí. Kolem stěn je lavice, to já rád. Další prostor je oddělen jakýmsi loubím, je nevyužitý, jen se jím jde na WC, které je dostupné, čisté, papír k dispozici. V samostatné místnosti za kamny je kulečník.
Výčep je u vchodových dveří od zahrádky (hospoda má ještě jeden vchod z ulice), je šikmý, cihly a dřevo, jsou u něj 4 baržidle.
Na zahrádce stojí tři dřevěné stoly se šesti místy (umělohmotné zahradní židle), které chrání před sluncem slunečníky Gambrinus.
Jídlo spíš levnější, studené mají v rozmezí 18 - 20 korun, pražené ančovičky a topinka s masovou směsí za 36 korun. Teplá jídla mají minutky za 70 - 90 korun (+ příloha 15,-Kč), polévka je za 15. Porce jsou slušné, jídlo chutné. V nabídce na tabuli je i pár hotovek od 50 korun výš (játra s hranolky 78 koňur).

Otvírací hodiny

   Po - Čt 10 - 23
   Pá - So 10 - 24
     Ne 10 - 16

Sortiment piva

Gambrinus 10%.........17,- 
Kozel tmavý 10%.......17,- 
Prazdroj..............27,- 
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 26.5.2007
KOZEL

GAMBRINUS

PRAZDROJ