U KAZDŮ

Křižíkova, Praha 8

Normálně by nás ani nenapadlo jsem chodit, protože mezi naše favority tahle hospoda určitě nepatří. Ale při jedné akci (trochu jsme zabrnkali a za to si nacpali břicha) se dostalo i na ni.
Restraurace je rozdělena na dvě (vlastně tři) části: vepředu je něco jako formanka, místnost asi s 60 místy u stolu, zakončená výčepem, za kterým začínal bar (dva ministolky a ještě tři barové židle) a za ním velký salonek asi taky pro 60 lidí. Formanka má ubrusy dočervena, salonek do zelena (asi v barvách Gambrinusu a Prazdroje, který zde čepují).
Třetí část je zahrada, která ovšem v zimě byla uzavřena.
Podél restaurace vede chodba, kterou se dá rychle přemisťovat mezi jednotlivými částmi a záchody. Na kapacitu restaurace jsou toalety poddimenzované, vzhledu nevalného, i když dveře, dveře mají parádní cedulky.
My jsme tedy byli v tom salonku, musím konstatovat, že tam byla dobrá akustika, přestože jsme nebyla nijak uzavřená společnost. Pokud se nehraje, tak promítají na plátno Eurosport. Salonek (nebo spíš salon) je v kaštanovém dřevě, rozčleněný dřevěnými sloupky, kazetový strop.

Minutky mají kolem 100 Kč (spíš něco pod), velmi dobré, slušný výběr.
Taky jsem pil gin, myslím, že podávají dobrou značku, byl jemný a dobrý, ceny jsem si nevšiml, protože jsem ho měl zadarmo.

Sortiment piva:

Kozel 10%..........14,-  (ale kdo by si ho dával, že)
Gambrinus 10%......14,-  podstandart, pil jsem rozhodně lepší,
             pěna dělala chuchvalce
Prazdroj 12%.......21,-  nedegustováno

Kafe turek je k mání za 12,-

Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 17.12.2001
Na přítomnost psů netestováno.
KOZEL

GAMBRINUS

PRAZDROJ

Restaurace byla v roce 2002 zdevastovaná záplavami, ale už je opět v provozu.