U JARDY

Zeleneč

Výčep je vpravo od vchodových dveří, před ním dva obvykle obsazené štamgastské stoly (asi deset míst dohromady) a vchod do "herny", kde jsou hrací automaty. Doprava kolem výčepu se dostanete do sálu, který je propojen se salonkem, se kterým tvoří jakousi asymetrickou podkovu, která ústí opět v místnosti s výčepem. Salonek je od sálu oddělen velkými skládacími dveřmi z tmavého dřeva, které se zřejmě zavírají jen v zimě.
V Sále (zase tak velká místnost to není) jsou po obvodu čtyři čtyřmístné stoly, jeden šestimístný a jeden pro deset hostů, nábytek je ze světlého dřeva, sedí se na židlích. V salonku je nábytek (pět stolů) tmavý a židle mají vysoká opěradla, místy se vyskytne i lavice a prostoru vévodí kulečník.
Stěny jsou falešně hrázděné, bílé a pomalované obrazy koní a vozu, pod stropem vytapetované "jakocihlou". Bílý strop zdobí tmavé trámky.
Vaří se tu, na desce ve výčepu vedle dveří do salonku visí nabídka hotovek, výběr asi z 15 jídel v cenách od 50 do 70 korun, v nabídce je i polévka a něco studeného k pivu (utopenec). Porce jsou velmi slušné, potrava chutná.
Na WC se dostanete z výčepu dveřmi vlevo vedle nabídkové tabule, dámské záchody jsou dostupné pouze s klíčem z výčepu a jsou umístěny v prostoru pánských toalet. Asi sem moc žen nechodí. Jinak záchody jsou poměrně čisté, papír k dispozici. Umyvadlo pouze vedle pisoárů.
Hospodský je příjemný a úslužný, jen ve vedrech někdy příliš ovlivněn tím klídkem kolem nereaguje dostatečně rychle na potřeby hostů, kteří pijí rychleji, než je v kraji zvykem.

Otvírací hodiny

   denně 11 - 22

Sortiment piva:

Gambrinus 10%....18,- 
Prazdroj.........23,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 25.6.2006.
GAMBRINUS

PRAZDROJ