U TOMÁŠE ŠTÍTNÉHO

Tomáše Štítného, Praha 3;

Do února to byla špeluňka V. cenové kategorie, potom se majitelé pokusili vylepšit interiér jásavými barvami, no, útulno tu moc není. Navíc je špatné odvětrávání, stačí pár nezodpovědných kuřáků a "my se dusíme!"
Je snaha zavést zde pravidelné večery, kdy se hraje nějaké to country, zatím se moc nedaří. Díky klenutému stropu tu není příliš dobrá akustika, hospoda je trochu zahlučněna. Také zde nedávno zavedli každé úterý obsluhu "nahoře bez". Na Žižkově je třeba o zákazníka bojovat:-)
K pěti větším a jednomu malému stolu se vejde dohromady asi 40 lidí, vlevo vzadu je jídelna se třema stolky po čtyřech místech.
Stoly jsou kachlíkové, s červenými reklamními ubrusy Gambrinus, okrové, modrými plochami vylepšené stěny jsou asi do 1 metru obloženy tmavým "dřevem". Na výčep narazíte hned za dveřmi, není moc šťastně situován, spíš budí dojem, že překáží. U zadní stěny lokálu jsou elektronické šipky, většinou v permanenci, mezi dveřmi na WC a otvorem do jídelny je nezbytný hrací automat.
K jídlu mají pár hotovek v opravdu lidové ceně do 50 korun, ze studené nabídky je tu třeba tlačenka (18,-), utopenec (15,-) a nakládaný hermelín (34,-).
Pivo je výborné, ale u dvanáctky je znát, že se moc netočí, její teplota je vyšší, než je optimální.
WC celkem ujde (pisoáry ústí do žlábku), papír je k dispozici, papírové ručníky u umyvadla rovněž.
Obsluha je docela příjemná.

Sortiment piva

Gambrinus 10% světlý, tmavý 
Gambrinus 12%..................20,-
Ceny v Kč a za půllitr. Poslední záznam duben 2003.
GAMBRINUS