TIPSPORT BAR

Milady Horákové 59, Praha 7, tel.: 605 942 551

Normálně by mě nenapadlo sem vlézt, protože při letmém nakouknutí dovnitř jsou vidět akorát desítky hracích automatů, ale moje bývalá žena, domorodkyně z přilehlého okolí, se zřejmě vyznala, i když zmíněné zařízení tvrdohlavě nazývala Plzeňský dvůr.
Vleze-li se z rušné ulice dovnitř, projdeme první částí rozlehlého areálu, ve které se nachází již zmíněných několik desítek výherních hracích automatů, dále pár nevýherních simulátorů a elektronické šipky.
Ve druhé části je sázková kancelář - Tipsport - se vším, co k tomu patří - výsledkové a kurzové listiny, promítací plátno na sportovní přenosy a podobně. Zde je i bar se šesti baržidlemi, stoly ze světlého dřeva různé velikosti s židlemi. Dále je tu velké zrcadlo (asi aby hosté mohli sledovat svou proměnu po vypitých drincích) a jukebox.
A nakonec zlatý hřeb rodinného výletu - prostorná zahrádka s lávovým grilem.. Stoly jsou z tmavého dřeva, křesílka zeleně umělohmotná. Vejde se snad stovka lidí, kteří si mohou vybrat, do jakého kouta a k jak velkému stolu si sednou. V případě špatného počasí lze roztáhnout střechu.
Celkem nerozsáhlá nabídka minutek (jídelní lístek v designu fotbalového hřiště) v rozsahu 70,- - 200,- Kč, cenově poněkud vyšší hladina, než jinde. 200gramové porce jsou opravdu 200gramové, talíře plné, jídlo chutné a co je důležité, vaří se až do dvou hodin v noci.
Pivo Staropramen je dobře ošetřené a dobré.
WC kdysi luxusní, nyní chybí označení na dveřích pro pány a host je nucen tápat, hajzlpapír nebyl v době návštěvy k dispozici.

Otvírací hodiny

   denně 11 - 03

Sortiment piva

Staropramen 10%........18,- 
Staropramen 12%........21,-
Staropramen Granát.....21,-
Cena v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 13.7.2002
STAROPRAMEN