TALLY HO PUB

V.le Regina Margherita 111, Rimini; tel.: 0541/370300

Příjemná knajpička, do irských či anglických pubů má sice daleko, ale stylem se to docela podobá.
Na rozdíl od těch s certifikátem pravosti otvírají už v 11 hodin dopoledne, takže si sem host může odskočit nejen na pivo, ale i na kafe, dortík, pizzu a podobně.
Interiér je v tmavohhnědé a červené barvě. Nábytek tvoří převážně stoly s lavicemi, těch je tam asi 23, několik nízkých stolků a asi 10 barových židliček. Prostor je rozdělen na průchozí "verandičku před barem", na vlastní bar a na zadní místnůstku s kulečníkem. Jsou tu tři televize, z nichž dvě jedou nonstop, jedna je napojena na video, a videohra typu bouchni-kopni-rozsekej.
Na WC se chodí po schodech dolů, v rámci italských možností je docela příjemné, papír k dispozici.
Obsluha je příjemná a nevtíravá, jednou jsme tu seděli 12 hodin v kuse, protože venku lilo jako z konve, z apartmánu nás vysypali v deset dopoledne a autobus pro nás měl (snad) přijet až v jednu v noci, což jsme se dozvěděli až asi v pět odpoledne. Tak jsme tábořili na kufrech tady a žmoulali střídavě jedno pivo za hodinu... a kdoví, jak by to dopadlo, kdyby se ženě nepovedlo v nějakém hotelu směnit naši poslední tisícikorunu pro všechny případy. Jo, REKREA, cestovní kancelář snů (noční můry zaručeny:-))

Otvírací hodiny

     11 - ???

Sortiment piva

Krombacher Pils...5 500
Devil's Kiss......6 000 (polotmavý McFarland)
Guinness..........6 000 
Tuborg Beer.......5 500 
Ceny v ITL a za 4 deci. Zaznamenáno 14.9. 2001
McFARLANDGUINNESS

TUBORG KROMBACHER


 

WebZdarma.cz