NA STŘELNICI

Na Maninách 1042, Praha - Holešovice

Zvenku moc nelákající, ale vevnitř příjemná hospůdka. Ne snad, že by nebyla uřvaná a tak, ale dostali jsme vše, co jsme potřebovali a za nepříliš velký peníz.
Protlačit se dovnitř kolem dřevěného výčepu, který je obklopen hroznem štamgastů, sedících na baržidlích či stojících, bylo sice těžké, ale uvnitř už se na nás smály neobsazené prostory.
Vlevo před výčepem je jakýsi salonek, kde se k pěti stolům (jednomu většímu s lavicí v rohu a čtyřem menším), které kryjí červené ubrusy Krušovice, vejde asi 25 hostů. Místnůstka je vyložena dřevem asi do výšky 11tiletého chlapce.
Pokud bychom pokračovali chodbičkou dozadu, narazíme na pravé straně na WC (V. cenová, bez pisoáru, poddimenzované, ale papír k dispozici a o klíč žebrat netřeba), na levé na hrací automat a za ním vzadu je ještě jeden salonek s pěti stoly po čtyřech místech.
Hotovkly zde dostanete do 15 hodin v cenách kolem 55 koňur, minutky vás přijdou od 60 do stovky, předkrmy 18 - 22, nakládaný hermelín 32, saláty 85 korun. Polévka je za 15 peněz, čaj a kafe po desetikačce.


Obsluha je standartně příjemná, přístup profesionální, možná trochu chladný.

Otvírací hodiny

        denně 11 - 24

Sortiment piva:

Krušovice 10% Mušketýr.....15,50
Krušovice 10% černé........15,50
Prazdroj...................24,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 17.5.2003
KRUŠOVICE PRAZDROJ