HOTEL SNĚŽNÍK

Sněžník čp. 29, Jílové u Děčína

Nádherný hotel strategicky umístěný pod stolovou horou Děčínským Sněžníkem.
Restaurační prostory mají dva vchody, jeden z hlavní ulice, druhý ze zahrádky (kam se vejde k čtyřmístných stolkům pod slunečníky Budvar asi 20 hostů). Hlavní lokál ohromuje patinou a útulností, i když všechny součásti se jakoby blýskají novotou. Stoly z polotmavého dřeva jsou bez ubrusů, sedí se na lavicích nebo na polstrovaných masivních židlích. Po obvodu stojí pět pěti až sedmimístných stolů, jeden malý čtyřmístný je umístěn ještě uprostřed místnosti a jeden sedmimístný na malém vyvýšeném pódiu v rohu vlevo od výčepu. Výčep, nacházející se vpravo vzadu je také v polotmavém dřevě, stejně jako obložení stěn, sahající do výšky více než 2 metry. Zbytek zdí je ozdoben loveckými trofejemi či nádhernými malbami zvířat. nenápadná klimatizace je tichá, ale výkonná.
Vlevo místnosti jsou dveře, vedoucí na jakousi verandu - jídelnu, kde se sedává ke čtyřem čtyřmístným a jednomu sedmimístnému stolu na protější straně. A proti dveřím do lokálu vedou dveře na zahrádku, kde se nacházejí i WC.
Vaří se tu, kromě míchaných vajíček s uzeninou (55,-) a teplého štrůdlu (35,-) jsme si nic nedávali, ale zvědavci se o nabídce můžou poučit zde.
Obsluha je rychlá a příjemná, německé návštěvníky potěší, že se s nimi zde bude hovořit i v jejich rodném jazyce..

Otvírací hodiny

   Po - Pá  10 - 22
     So  10 - 23 
     Ne  10 - 21 

Sortiment piva:

Budvar 10% tmavý
Budvar 12% světlý..............27,-
Ceny v korunách. Zaznamenáno 8.4.2007
BUDVAR