TJ SLOVAN JH

Malý Ratmírov

Tady obvykle začínáme velký vandr, pokud jedeme na Českou Kanadu. Je tu rybník, pohodová pláž, dá se sedět vevnitř nebo na verandě.
Je to tedy spíš jídelna, než restaurace, vaří se zde jenom pro ubytované v kempu, což neznamená, že občas něco nezbyde. Pořád si je možné dát aspoň párek v rohlíku nebo tatranku. A neobsluhuje se tu, je třeba si pro všechno chodit k pultu, pohyby kantýnského jsou navíc poměrně vláčné. Kromě pišingrů a piva zde mají např. i denní tisk a časopisy, pohledy a snad i nějakou tu nezbytnost denní potřeby.
Pult s výčepem je vlevo od vchodu, dlouhý přes celou šířku místnosti. Před ním jsou pod okny tři stoly po čtyřech místech, u stěny jeden stůl s místy dvanácti. Stoly jsou dřevěné, se zelenými ubrusy Regent, židle umělohmotné bílé a zelené. Podlahu kryjí dlaždice, bílé stěny jsou obloženy dřevem asi do výšky 1,5 metru, i strop je ve dřevě.
Vzadu (vpravo od pultu) je velká jídelna s jedenácti stoly pro celkem 44 hostů, židle jsou dřevěné s čalouněným sedátkem, ubrusy bílé Regent.
Vlevo je malá místnost s kulečníkem (karambol), kterou se dá projít na terasu (4 umělohmotné stolky se čtyřmi umělohmotnými židlokřesílky).
Psi sem přístup nemají (i když výjimka se občas stane), na kytary se tu hrát může, v pátek je tu dokonce jakási zábava se živou hudbou.
Na WC papír je, ale jinak je to IV. cenová. K dispozici jsou i WC a sprchy v areálu kempu.

Otvírací hodiny

   Ne - Čt   8 - 9   12 - 22
   Pá - So   8 - 9   12 - 24

Sortiment piva

Regent 10%........14,-
Regent 12%........16,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 10.8.2003
REGENT