SKANZEN

Sokolovská 23, Praha-Karlín; tel.: 222 321 424

Příjemná restaurace se nachází na hlavní třídě, dovnitř vcházíte průjezdem a přes dvorek, nesmíte se splést a zabloudit na střelnici (mně se to tedy stalo až při odchodu odsud). Důležité je seběhnout po schodech do suterénu a tam se rozhodnout, kde složit kosti.
Lepší je pod schody zamířit doprava, kde mineme výčep a pár stolků u zdi a ocitneme se v malém, ale útulném lokále. Sedí se u šesti 2-4místných stolů ze světlého dřeva bez ubrusů. je zde také strategická úniková cesta na WC, které je bohužel v patře, což slabší povahy mohou nést hůře. Meruňkové stěny jsou vyzdobeny obrázky a veselými malůvkami.
Jídelna vlevo působí studeně, čemuž moc neodpomůže ani koberec na zemi. Je víc patrné, že jste ve sklepě. Hodí se to tu pro větší společnosti - vlevo stojí dva osmimístné stoly, vpravo jeden dvanáctimístný, jeden čtyřmístný a jeden osmimístný napříč. I zde jsou zelené stěny vyzdobeny veselými malůvkami. Vzadu je na zdi namalované "plátno", pod kterým stojí oválný stolek s kanapíčkem, strop je klenutý cihlový.
K jídlu mají v poledne standartně tři jídla za jednotnou cenu 79 korun, minutky si pořídíte od stovky nahoru.
Obsluha je příjemná a rychlá.

Otvírací hodiny

        denně   11 - 24

Sortiment piva:

Bernard 10%..................21,-
Bernard 12%..................26,-
Bernard 12% kvasnicový.......27,-
Bernard 13% tmavý............27,-
Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 22.10.2008
BERNARD