U ŠIMKŮ, Rybníky

Kdysi tam čepovali nejlepší Staropramen v okolí. Hospoda neustále praskala ve švech, samozřejmě hladina hluku byla patřičně vysoká. měli jsme tam doložku nejvyšších výhod, přestože jsme se objevili párkrát do roka, neexistovalo, aby se pro nás nenašlo místo. A taky v zimě jejich svařák s rumem neměl chybu.
Před pár lety to Šimkovi zabalili a hospodu vzal jiný nájemce. Dlouho jsme se tam neobjevili, ale když jsme konečně zavítali, poznali jsme, že k horšímu se nic nezměnilo.
Hospoda není velká, pokud nepočítáme sál, kde se páchají různé zábavy, hlavně v zimě. V předsíňce je hrací automat, ve vlastním výčepu jsou stoly rozmístěny 1 pro 8 lidí podél okna, 2x5 u stěny mezi dveřmi do kumbálu a na záchody, 1x7 u dveří, 1x10 uprostřed místnosti pro štamgasty, 1x8 pod televizí před dveřmi do sálu. Za výčepem je ještě malý salonek, kam se vejde kolem 10-15 lidí, je-li třeba.
Místnost je vyzdobena sparťanskými a slávistickými vlajkami a symboly, snad i nějaká Bohemka se najde, nechybí žebříčky a výsledkové listiny místního, tuším že nějakou třetí třídu kopajícího klubu.
Záchody jsou prostorné (kvůli zábavám to ani jinak nejde), jen je legrační, že k původnímu žlábku přibyly nóbl pisoáry, od kterých je moč sváděna potrubím do kanálku, kam vede i žlábek. No, ale hygiena muší bejt.
V každé denní době se zde můžete najíst, hotovky bývají kolem oběda a kolem 45 - 50 korun, večer si můžete dát něco studeného (třeba teplou klobásu) nebo nějakou tu minutku. Nebo si hrábnout do mrazicího boxu pro zmrzlinu. Řevnické opravdické brambůrky už bohužel došly, takže lze chroustat jen chipsy ze Spolany Neratovice či ký basmek to vyrábí.
Během doby bylo zrušeno čepování piva Krušovice 12%, zřejmě pro naprostý nezájem hostů. To pivo, které zbylo na čepu, je velmi dobré.

Otvírací doba

10.30 - 24.00 (zhruba)

Sortiment piva:

Krušovice 10% světlé.... 13,- Kč
Krušovice 10% tmavé..... 14,- Kč
Prazdroj.................21,- Kč
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 16.5.2003
KRUŠOVICE PRAZDROJ