U RŮŽIČKŮ

Třebotov č.p. 89

Obcházeli jsme dlouho mlsně kolem, protože jsme dorazili dřív, než byla otvírací hodina, ale počkat na ni stálo nakonec za to.
Příjemná hospůdka se nachází v domě vedle zdejší hlavní silnice, mezi domem a plotem u silnice je ještě malý dvorek s jedním dřevěným stolem a lavicemi kolem.
Uvnitř je neformálně útulno, o čemž svědčí i nenucený pobyt kočičky a jednookého pejska. V malé čtvercové místnosti jsou u okna tři stoly (kryté ubrusy Budvar) se židlemi pro 20 lidí, naproti nim výčep, nalevo od něj dveře na WC (4. cenová, ale papír k dispozici) a dál vlevo do kuchyně. Vedle výčepu vpravo je malý stolek pro dva. Za ním vedou dveře do herny (od 18 let), kde je hrací automat, kulečník pool a stolní fotbal. Ke čtyřem stolům se sem vejde asi 28 hostů.
Místnost je obložena tmavým dřevem, vedle vchodu do kuchyně jsou na zdi věšáky na kabáty. Stěny jsou vyzdobeny reklamami na Budvar, a to ve formě plakátků i zarámované série obrazů. Tmavohněsý strakatý strop podtrhuje útulnost místnosti.
Na stěně mezi lokálem a kuchyní visí tři televize, v době naší návštěvy hrála jedna.
K jídlu kromě klasické studené kuchyně (tlačenka, matesy, párky... od 18 do 20 korun) a nakládaných sýrů (hermelín, romadúr, blaťák) přes poledne vaří (od 11.30) levná jídla na bázi kuřecích a vepřových řízků + smažák v cenách 45 - 55 korun (150 gramů bez přílohy, ta je za dvacku) a jedno jídlo jako hotovku (uzená krkovice, knedlík, zelí). Šopák 35 korun, tatarka 7. Jídlo je velmi dobré. Pivo v normě.
Obsluha je příjemná a ochotná. Můžete si zde taky vsadit třeba Sportku nebo jinou podobnou hru. V patře jsou prostory, kde se konají o sobotách diskotéky (vstup od 16 let).
Berou zde stravenky Gastrotur.

Otvírací hodiny

   Po - So  11 - 22
        Ne  12 - 22

Sortiment piva:

Budvar 10% světlý.......15,-
Poslední záznam 3.4.2004. Cena je za půllitr a v korunách.
BUDVAR