U KURLŮ

Radonice

Velký dlouhý kulturní dům, zřejmě čerstvě adaptovaný. Cesta ze silnice ke vchodu je ale poměrně dlouhá. V létě se dá zastavit na zahrádce, ale v zimě je nutno dokráčet až dovnitř.
Z vchodové chodbičky máme několik možností. Buď se dáme doprava do malého lokálu, nebo doleva do restaurace, případně rovně, kde jsou nejen záchody a kuchyně, ale i vchod do velkého sálu na "kulturní akce".
V lokálu je výčep hned za dveřmi vlevo, celý ve světlém dřevě, působí celkem příjemně. V místnosti je šest stolů a stolků, převážně po třech místech, jeden je delší pro šest hostů a jeden v zadním rohu pod televizí s rohovou čalouněnou lavicí se sklopnými sedátky. Nábytek je ze dřeva, stoly jsou pokryty pestře kostkovanými ubrusy. Vedle stolu s rohovou lavicí v druhém rohu je úhlopříčně krb, který zdobí pár etno sošek.
Stěny a strop jsou žluté, v pravém rohu od vchodu ozdobeny plakáty FC Střížkov, vedle televize visí dva plakáty hokejistů (Jágr, Hašek) a naproti jsou rozkošné obrázky s motivy dámského prádla.
V sále jsou boxíky oddělené dřevěnými mřížovanými paravány, vejde se sem asi 60 hostů, v řadě pod okny jsou stoly menší, u protější stěny větší. Hned za dveřmi je vpravo bar do vlnovky. Nábytek je čalouněný, podlahu kryje modrý koberec, působí to komfortně.
V chodbičce k WC (prostorné, čisté, papír k dispozici) jsou tři hrací automaty.
Vaří se tu, kromě studené kuchyně, předkrmů a salátů (kolem 35 korun) se lze nasytit několika hotovkami (50 korun), minutky přijdou na 80 - 100 korun. Nabízejí i sladkosti, třeba palačinku se zmrzlinou. Porce jsou velké, jídlo chutné.
Obsluha je příjemná a rychlá. berou zde stravenky TicketPro.


Otvírací hodiny

   Po - So   10 - 22
        Ne      -

Sortiment piva

Gambrinus 10%.......15,-
Prazdroj............25,-
Ceny v korunách a za půllitr, poslední záznam 11.11.2003.
PRAZDROJ

GAMBRINUS