penzion POLLY

Chrastavská 31/143; tel.: 286 880 138

Malý penzion mezi řadovými domky a vilkami s překvapivě velkými restauračními prostorami uvnitř.
Zahrádkou (6 umělohmotných zahradních stolků s křesílky schovaných pod slunečníky s logem Krušovic, další 4 stranou vpravo) se projde do domečku, kde hned za dveřmi je výčep (s jedním stolem do lichoběžníku asi pro 4 osoby), nalevo jedna místnost, napravo druhá a z ní je ještě přístup doleva do salonku. Do každé místnosti se vejde kolem 20 hostů. Prostory jsou načančané, příjemné, útulné. Nevtíravě hraje rádio, prostory jsou klimatizovány.
Na WC se jde kolem výčepu, je čisté, světlé, příjemné, papír k dispozici. V chodbičce k němu se nachází hrací automat.
K jídlu nabízejí výběr ze dvou hotových jídel (57 korun), dále minutky v průměru něco přes stovku bez přílohy (ta se pohybuje mezi 15 a 25 Kč). Bezmasá jídla 50 - 60 korun, saláty 60 - 90, hovězí 168 - nad 200, poháry 38 korun. Polévka - přesnídávková, knedlíčková, moc dobrá - 15 korun.
Pivo je velmi pitelné, čaj stejně drahý, jako půllitr piva (co si vyberete?)
Obsluha příliš nestíhala (ale už jsem zažil horší), což bohužel vedlo majitele, aby ji seřval před hosty na tři doby a teatrálně ji propouštěl. Nebylo to kvůli nám, měl pozvané známé. Hned nám přestalo chutnat, přestože jídlo bylo dobré. Z klidného posezení, na které jsme se velmi těšili, byla Sicílie.
Po restauraci se motá pejsek, který občas nevtíravě zažebrá, zřejmě domácí, jak je to se psy z ulice nevím.

Otvírací hodiny

   denně   11 - 23   
zahrádka   11 - 22

Sortiment piva:

Krušovice 10% černé..........18,-
Krušovice Mušketýr...........18,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 1.5.2003
KRUŠOVICE