POD VĚŽIČKOU

Vilémov, Tyršova 92

Útulná restaurace v domečku, s přiléhajícím bývalým kinem, kde se nyní pořádají diskotéky. Vchod je z rohu budovy, vedle se hned rozkládá malá zahrádka (2 dřevěné stoly). Prostory jsou moderní, klidně působící, panuje zde ticho, které nutí hosty mluvit šeptem. Restaurace má tři části - přední, kde je vzadu vlevo v překližkou vykládaném výklenku palubkový výčep-bar do oblouku, před ním stojí čtyři stoly se čtyřmi místy. V prostřední části vlevo za výčepem jsou rovněž čtyři podobné stoly a ve výklenku, kterým se prochází do budovy kina a na WC (průměr, papír k dispozici) ještě jeden větší stůl pro šest hostů.
Stěny mají žlutou barvu, vyjma prostřední části, kde jsou starorůžové. Nábytek je ze světlého dřeva, sedí se na židlích, v přední místnosti i na lavicích u stěn. Palubkami jsou vyloženy i další části restaurace.
Hotová jídla dostanete od 49 do 78 korun, celkem slušný výběr, ceny minutek se pohybují v rozmezí 100 - 120 korun i s přílohou. Porce jsou velké a chutné, vkusně předložené.
Obsluha je domácká a přívětivá, zřejmě je to trochu rodinný podnik.
Vady na kráse: Přestože čepují Konráda, točí z píby Budvaru a na vývěsním štítu i v jídelním lístku mají uvedeno Starobrno. Sklo a tácky jsou bez výhrad.

Otvírací hodiny

     Po   -
   Út - Čt  11 - 23
     Pá  11 - 24
     So  11 - 14 (24, pokud není disko)
     Ne  11 - 23 

Sortiment piva:

Konrád 11%...........12,50
Poslední záznam 30.4.2005. Cena je za půllitr a v korunách.
KONRÁD