V PODHRADÍ

Točník 58; tel.: 604 146 616

Velmi příjemná bouda u hřiště pod hradem. Turisté, cyklisté a jim podobní nejradši hnízdí venku - jsou tu dvě zahrádky, jedna malá, hned před hospodou, tři dřevěné stoly s lavicemi po osmi místech pod slunečníky se značkou Staropramen, jedna větší směrem ke hřišti, kde je podobnách stolů devět, ale před sluncem-deštěm nechrání nic.
My jsme samozřejmě šli dovnitř, i když jsme měli pejska, nikomu to nevadilo.
Uvnitř bylo velmi útulno, všechno vyložené světlým dřevem, včetně stropu, nábytek byl z podobného materiálu. Výčep byl v okýnku hned proti vchodu (před kterým se ještě prodávala zmrzlina). Vpravo na stupínku byl stůl zřejmě pro štamgasty, osmimístný, vlevo před výčepem tři stoly se čtyřmi židlemi a jeden se šesti. Vpravo v rohu mohl hřát krb a vedle lákaly ke hře elektronické šipky. A docela nahlas hrál jukebox vzadu u dveří do kuchyňky.
Výzdoba - pár lebek jelenů a srnů nad výčepem, nějaký ten rytířský artefakt.
U hospody je ohniště a hřiště.
Obsluha je přívětivá a příjemná.
Na WC se musí přes hřiště, jedná se o klasický žlábek, ale toaletní papír tu je (ženy prý měly v době naší návštěvy jen dva ubrousky).
Vaří se tu, dva druhy polévky za 15 korun a potom nabídka několika jídel kolem 50 korun, smažáky za 65. Pivo bylo dobré, ale vůně připomínala trochu nějakou "uleženinu".

Otvírací hodiny

   Po - Pá  10 - 22
   So - Ne  10 - 24

Sortiment piva

Staropramen 10%.....14,-
Ceny v Kč a za půllitr. Poslední záznam 17.5.2003.
STAROPRAMEN