POD HÁJKEM

Praha 9, Ládví

Zvenku i zevnitř velmi sympatická hospůdka, žel od odpoledních hodin jen pro ty, kteří přijdou jen na pivo.
Dovnitř vejdete předsíňkou, kde jsou na jedné straně hrací automaty a na druhé WC (celkem slušné, s papírem, chybí zrcadlo pro dámy). Výčep je přímo proti vchodovým dveřím, před ním jsou po stranách celkem tři stoly pro asi 16 hostů. Vlevo je výklenek, polosalonek, kam se ke třem stolům vejde taky cca 16 lidí. Nábytek je ze světlého dřeva, bytelný, podél stěn jsou lavice. Stoly zdobí malé zelené ubrusy Staropramen. Stěny a strop jsou bílé, dřevěné světlé obložení do výšky 1,2 metru, vyzdobeny jsou obrázky, selskými artefakty (kolo, chomout), na ještě světlejší dřevěné desce jsou věšáky na kabáty.
Venkovní zahrádka (8 stolů, hnědé dřevo, lavice) je otevřena do 22 hodin (vzhledem k tomu, že se v deset večer zavírá celá hospoda, mi tato informace ovšem nepřijde tak podstatná).
Vaří se jen do 14 hodin, jinak není ani studená kuchyně, což konzumenty piva, kteří dostanou chuť na nějakou ňamku, zcela jistě zamrzí.
Jinak by nabízeli studená jídla kolem 20 korun na 100 gramů, hotovky (3 jídla) kolem 50 korun, minutky 6 jídel asi za 70 korun.
Obsluha je celkem přívětivá, mohutnými kníry oplývající.

Otvírací hodiny

  Po - Pá  10 - 22
    So  11 - 22
    Ne - 11 - 21

Sortiment piva:

Staropramen 10%......15,- (standart)
Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno 10.4.2003
STAROPRAMEN