Žampionová 25, Praha-Pitkovice; tel.: 267 710 089Sympatická restaurace, zařízená na turisty, cyklisty a vůbec projíždějící hosty.
Je to velká místnost se dvěma výklenky, v jednom - vpravo, naproti výčepu - je pod obrázkem se sloganem "Tuláku, sesedni a pobuď" několik stolů, na kterých je obvykle umístěna cedulka Reserve, ve výklenku vzadu, který má vyvýšenou podlahu, je dětský koutek s hromadou hraček.
Hned za vchodovými dveřmi blízko výčepu, který je obložen tmavým dřevem, jsou dva dlouhé stoly s lavicemi, v hloubce místnosti se pak nachází ještě šest stolů se čtyřmi místy a čtyři malé stolky pro dva, sedí se v čalouněných křesílcích se strakatými potahy. Na zdi je vlevo namalován velký obraz formanského vozu, vpravo nad starou kredencí malůvka "pijáci v hospodě".
V místnosti jsou dvoje mobilní elektrická kamna.
Hned za výčepem je vchod do nekuřáckého salonku.
WC je vlevo vzadu vedle dětského koutku, čisté, papír k dispozici.
Inzerují 197 druhů jídel, které se v době mezi třetí a čtvrtou hodinou odpoledne skutečně sejdou. Mají všechno, vepřové, hovězí, ryby, drůbež, králíky, jehňata, kance, srnce, klokany... Jídla jsou mezi 70 a 110 korunami, a to včetně přílohy, minutky po 16. hodině jsou kalkulovány bez příloh.

Otvírací hodiny

   denně  10 - 22

Sortiment piva:

Gambrinus 10%.........16,-
Kozel tmavý 10%.......16,-
Prazdroj..............25,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 2.1.2004.
GAMBRINUS PRAZDROJ

VELKOPOPOVICKÝ KOZEL