PARNÍK

Ocelkova, Černý most

Je to jako oáza uprostřed betonové džungle. V jedné budově s poliklinikou (která připomíná parník, odtud název), která je spojena s restaurací "zadními vrátky".
Je to moc útulná hospůdka. Výčep (jako "domeček", se střechou a cihlovými zdmi) je po pravé ruce, v lokále je 8 stolů po šesti a čtyřech místech, po obvodu místnosti jsou lavice, jinak se sedí na bytelných židlích, nábytek je z tmavého dřeva. Dvě stěny jsou obloženy světlým dřevem až ke stropu, zbylé (i strop) jsou bílé. Celému lokálu dominuje velká malba na zdi naproti výčepu - parník se dvěma komíny. Tak to už není pravda, místo parníku je plátno, na kterém běží sportovní přenosy.
Pod stropem jsou naproti sobě umístěny dvě televize, na které je vidět skoro z každého místa. Obvykle vysílají nějaký sportovní přenos. Pod jednou z nich u vnitřní stěny jsou tři výherní automaty. Vlevo od výčepu je ještě salonek se šesti stoly, zřejmě jídelna, kde se nekouří.
WC je celkem čisté, papír k dispozici, ale poněkud poddimenzované, alespoň co se mužské části týče. Ženské WC je bezbariérové.
Ve všední dny se tu vaří, hotovky za zhruba 57 korun, minutky za jednotnou cenu 65 korun bez přílohy (jídlo nic moc, ale špatně se vám z něho neudělá), ale ve svátek měli k dispozici jen studenou kuchyni (tlačenka, sekaná, utopenci, zavináče 18 Kč, klobása, uzené koleno 22 Kč). Káva přijde na 13 Kč, točí tu kofolu 12 koňur za 3 deci. Velmi dobrý Staropramen vystřídal Katzenbräu, vlastně Gambrinus a Prazdroj, chutná standartně.
Personál je milý a přívětivý.
Každý pátek tu od 19 hodin hraje country skupina NABOSO.


Otvírací hodiny

   denně   10 - 23

Sortiment piva

Gambrinus 10%...........16,-
Prazdroj................23,-
Poslední záznam 5.3.2006.
GAMBRINUS

PRAZDROJ