NA RŮŽKU

Náchodská, Praha - Horní Počernice

Sympatická hospůdka s vesnickou atmosférou, aspoň v té části, kde je výčep, pro chlapy v montérkách, kteří se chtějí najíst a napít. Součástí je totiž ještě sálek s "hernou" (zatím pár automatů), který svítí novotou a dřevěným obložením.
Dovnitř hospody se vchází rohovým vchodem, kterému ale chybí závěs proti venkovnímu chladnému vzduchu (přestože konzole nade dveřmi je), což zvlášť v mrazivém počasí působí hostům sedícím blízko vchodu nepříjemné pocity při každém otevření dveří.
Stoly jsou klasické umakarťáky, poskládané většinou po dvou tak, aby se k nim vešlo šest židlí, štamgasti u výčepu mají stůl pod oknem delší. Ubrusy jsou zelené Staropramen, židle ze dřeva. Je zde velký prostor, hosté se nemusí mačkat na sebe.
Stěny jsou nádherně oprejskané, stejně tak i umakartové obložení, na teplovodní trubce visí několik fotbalových dresů, jinak sem tam nějaký plakát. Strop je vysoký.
Nábytek v herně je modernější, zachovalejší, je zde pět stolů po obvodu a dva dlouhé světlodřevěnné s lavicemi uprostřed. Strop je podepřen jedním sloupem obloženým - stejně jako celá místnost - světlým dřevem.
WC je IV. cenová, v předsíňce je stolní fotbal, papír je k dispozici.
Vaří se zde, hotovky (100g) přijdou na 50 - 60 korun, minutky (150g) 65 - 75 korun, bezmasá jídla 40 - 45 korun, přílohy za 15,- Kč, řízek s bramborovým salátem byl velký a dobrý, polévka dršťková (15,-) podle správné receptury. Pivo je chutné, pěna sametová.
Obsluha je standartně příjemná.

Otvírací hodiny

   Po - So  11 - 23
        Ne  11 - 22
kuchyň otevřena 11 - 20

Sortiment piva:

Staropramen 10% světlý.....14,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 23.1.2004.
STAROPRAMEN