NA PINCE

Těšnov 6

Umístěná v divočině u bývalého vojenského prostoru, je tahle hospoda spíš cílem cyklistů, než trempů. Ani není moc dimenzovaná - ke třem větším a jednomu menšímu stolu se vejde tak maximálně 30 lidí, a to ještě když se mačkají na lavici, která je kolem stěn.
Nádherná útulná hospůdka, srdce zaplesá, jen vejdete dovnitř. Tmavé dřevo do výšky 2 m, jinak bílé stěny, bar, židle a lavice jsou ze stejného materiálu.
Naproti přes chodbu je ještě malý sál, kdysi se tu dělávaly i zábavy, ale to si nynější majitelé už nepamatují.
WC tvoří bohužel jen jedna mísa pro pány a jedna pro dámy, fronty jsem ale tvořit se neviděl, kapacita zdá se na malý prostor dostačuje. Papír je k dispozici.
Pokud si chcete objednat podle na výčepu vystaveného jídelního lístku a přemýšlíte, jak může biftek stát 13,20, chvíli nadáváte, že jsou ceny dělány pro zahraniční turisty už v Eurech, než si všimnete malé drobnosti - jídelní lístek je totiž z roku 1974:-)
Jídlo, které je k dispozici, visí na tabuli vedle vchodu, výběr je asi z pěti minutek (nějaká smaženina) 65 - 80 Kč, párek, zavináč - kolem dvacky za deset deka.
Obsluha je domácká, příjemná, klidně vám otevřou i mimo otevírací dobu a zavřou, až když poslední host jde spát. Kytary jsou vítány, psy, pokud se nevyjančí z místních koťat, nikdo nevyhazuje.

Sortiment piva

Gambrinus 10%.......12,- (vynikající superpivo)
Prazdroj............16,- (ne tak dobré pivo, ovocitě navinulé)
Zaznamenáno 26.7.2002, ceny v korunách a za půllitr.
GAMBRINUS

PRAZDROJ