NA HRÁZI, Hamr na jezeře

Tohle je hospůdka jako ze sna... stylový, uvnitř útulný, polotmavé dřevo, milá obsluha v podobě dvou mladých žen, radost posedět.
Je stategicky umístěná na hrázi jezera, kudy vedou turistické a cyklistické trasy, ale vždycky jsem měl to štěstí, že nebylo narváno (ale taky jsem nikdy nezavítal v provozní špičce...)
V léte mají venku zahrádku, jinak když vejdete dovnitř, hned v předsíňce, vyzdobené parohami a kůžemi, narazíte na větší oválný stůl. U něho obvykle nikdo nesedí, táhnou se sem výpary z kuchyně. Možná když je jinde plno.
Otočíte se o 180 stupňů, necháte za zády kuchyni a po levé ruce záchody a vstoupíte do místnůstky s výčepem. Po pravé ruce je věšák na kabáty, po levě kamna na uhlí, kousek vpředu výčep a před vámi čtyři různě velké stoly, ke kterým se vejde kolem 20 lidí. Když zvednete oči, uvidíte, že i strop je dřevěný.
WC čisté, s papírem, jedna mušle připomíná umyvadlo, pozor na záměnu.
Jídlo je prostě ňamka, ceny běžné (80 - 100 Kč, hovězí kolem 150, kafe 10, 2 dl juice 15 Kč)
Mají tu knihu návštěv, kam můžete zvěčnit své dojmy.

Otvírací hodiny

     11 - 22 kromě neděle
GAMBRINUS PRAZDROJ

Sortiment piva

Gambrinus 10%.....12,- (slabý říz, u prvního piva pěna dělala chuchvalce)
Prazdroj..........17,- (standartní hořká chuť, ale pěna opět chuchvalcovatí)
Ceny v korunách a za půllitr. Zaznamenáno léto 2002.
Jídlo pro vás připravila M. KADLEČKOVÁ, velice pohledná zelenooká blondýna, z nepochopitelných důvodů stále SVOBODNÁ. Případní zájemci volejte na tel.: 604 514 623. Děkujeme za pochopení.