LOKÁLKA

Trutnov nádraží, tel.: 499 819 121

Při návštěvě v lednu 2007 jsme Lokálku našli zrušenou a na jejím místě ČD budovaly jakési honosné zákaznické centrum. Takže dole jen vzpomínka na nádražku.Malá místnost, rozdělená dřevěnou zástěnou, byla už v půl desáté skoro beznadějně plná. Trochu za to mohl i kulečník (karambol), který vévodil uprostřed pravé části. Bylo nutno hlídat půllitry, aby je billiárem zaslepení hráči nepřevrhli tágem nebo někomu nevypíchli oko.
Kolem kulébru je kolem stěn do podkovy rozmístěno pět stolů se čtyřmi místy, pokryté žlutozelenými ubrusy Krakonoš. V druhé části místnosti před výčepem stojí ještě dva delší stoly se sedmi místy u každého z nich. Sedí se na židlích.
Vedle výčepu visí na zdi elektronické šipky, v chodbičce vlevo před záchody (V. cenová, ale papír k dispozici a dostupnost zajištěna i pro dámy) blikají svými světýlky dva hrací automaty.
Bílé stěny jsou obloženy papundeklem do výšky asi 1,2 metru, vedle výčepu visí nabídka jídel a kousek vedle je jakási socha krakonoše a ještě vedleji (:-)) nástěnka, kde jsou hlavně fotky ze šipkových turnajů. Kulečník si je možno pronajmout za 10,- Kč na půl hodiny.
Vaří se tu, mají v nabídce cca 5 druhů jídel - guláš a nějaké ty smaženiny, v cenách mezi 37,50 a 44,50 Kč. Studená jídla jsou taky velmi levná, od utopence (11,50) přes párek a sekanou (14,50) po salám (18,50). Pivo je taky neuvěřitelně levné.
Obsluha je velmi příjemná, pejsky všech velikostí odsud nikdo nevyhazuje.

Sortiment piva:

Krakonoš 12%.........12,- (!)
Poslední záznam 8.4.2005. Cena je za půllitr a v korunách.
KRAKONOŠ