NA NÁDRAŽÍ

Svor 240 nádraží ČD; tel.: 602 970 983

Kdo by čekal zaplivanou nádražní knajpu, byl by mile překvapen, jak je to uvnitř útulné. Kamna s okénkem vesele hřejí a interiér působí domácky příjemně, zvlášť, když se venku čerti žení.
Dřevem obložený výčep se třemi baržidličkami je proti dveřím, před ním jsou dva stoly se šesti místy, vlevo u stěny jeden velký čtvercový stůl s lavicemi, zřejmě pro štamgasty, kterých by se sem mohlo vtěsnat osm. Po obou stranách zdvojených vchodových dveří jsou dva malé kulaté stolky se dvěmi židličkami. Podél stěn jsou lavice, jinak židle. V levém horním rohu hraje televize, u levé stěny hřejí kamna s okýnkem. Stěny jsou béžové s hnědými cákanci, podlaha parketová, na oknech kostkované závěsy. Nábytek je z tmavého dřeva, bytelný, stoly kryjí zelené ubrusy Staropramen. Na jednom okenním parapetu jsou k dispozici staré Reflexy.
Hned vlevo je další místnost - kombinace jídelny a herny, kromě tří stolů pod okny je tu fotbálek, kulečník-karambol a hrací automat. U tří stolů jsou lavice a jedna je i kolem stěny.
K jídlu tady nemají nějaký extra výběr, chuťovky k pivu (párek, utopenci, zavináč... 20 - 30 Kč, sýrové korbáčiky mají po třech korunách), pár smažených jídel (60 - 70 Kč) a dva druhy polévky, ta byla ovšem vynikající. Přílohy jsou mezi 20 a 25 korunami. Pivo bylo poměrně chutné, pěna sametová, pivo je čepováno do sklenic příslušného pivovaru.
Obsluhuje příjemná dívka, co víc si přát... snad jen, že WC se nacházejí v prostorách nádraží a tomu odpovídá i kultura vylučování. Na pánském není papír, dámy to mají ale v pohodě.
Berou zde stravenky Exit Group a Checque deJeuner.
Na pořízení zápisu se podílela členka dobyvatelského komanda Verena.

Otvírací hodiny

  Po - Čt  14 - 22
    Pá  14 - 24
    So  10 - 24
    Ne  10 - 22

Sortiment piva:

Vratislav 11%.......13,-
Staropramen 12%.....16,-
Staropramen tmavý...16,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 30.7.2004.
STAROPRAMEN