SALOON NÁDRAŽÍ

Mimoň

Tak tohle je teda superhospůdka. Je vidět, že provozovatel by tady nejradši bydlel a vybudovaný interiér rozhodně nepůsobí uměle ani zašle.
Výčep najdete po vstupu do místnosti hned po pravé ruce, je ve tmavém dřevě a jeho horní část zdobí americké PZky (na obrázku, který nabízí neoficiální web města Mimoně a který jsem si s dovolením půjčil (je jich tam víc), je tedy zatím jen jedna), sedět se dá u sedmi stolů po šesti místech, nad výčepem je galerie se dvěma stoly pro celkem osm hostů. Na galerii se pivo vytahuje ručním výtahem na kličku (vejdou se do něj čtyři kousky). V levém zadním koutě, díváme-li se od pípy, je piáno, ke stolům vzadu pod okny, které vedou na nástupiště, sedávají i muzikanti.
Stěny jsou světlé, zdobí je obložení z tmavého dřeva, americké vlajky, různé kovbojské, indiánské a trapperské artefakty.
V době naší návštěvy se k jídlu nic veřejně nenabízelo, i když šéfhospodský potutelně mrkal, že by se něco dobrého našlo - v zápalu zábavy jsme na jídlo nakonec ani nevzpomněli a pak, každý přece ví, že nejlepší jídlo je pivo. A pivo, to je opravdu bezkonkurenční dobrota.
Chodí se sem hrát country a podobné tóny, atmosféra k tomu přímo vybízí, obvykle jsou to čtvrtky, ale občas se udělá výjimka.
Obsluha je příjemná - aby nebyla, když to jsou naši kamarádi...:-)
WC je vzadu ve výklenku, prý je pár týdnů staré, ale koukám na ten web Mimoně a tam už před rokem se vesele čůralo... Malé, ale čisté, opravdu lepší, než běhat na veřejné drážní záchodky. Na dámském WC je velké zrcadlo, které budí dojem, že místo jedné mísy jsou tam dvě.

Otvírací hodiny:

      Po - Pá  10:00 - ??? 
      So - Ne  nevšimli jsme si nějak

Sortiment piva:

Staropramen 10%.......13,-
Staropramen 12%.......16,-
Granát................16,- (0,4 l)

Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 13.2.2004
STAROPRAMEN