U NÁDRAŽÍ

Dobřichovice

Poslední (nebo první?) záchrana pro žíznivé a hladové turisty, kteří používají železnou dráhu.
Z centrální chodby se napravo dostanete do obyčejnější pivnice, nalevo je místnost nóblejší ("restaurace"), každá má svůj výčep. Na nás napravo už nezbylo místo, tak jsme poseděli nalevo.
U stěny pod okny jsou 4 stoly po čtyřech místech, u výčepu naproti stojí šest barových židliček. Stoly pokrývají bílé ubrusy a zelený menší ubrousek. Stěny jsou oranžové, s modrými rohy a zdobí je celkem hezké reprodukce a fotografie v rámečcích. Na oknech jsou místo záclon rohože - rolety.
Hraje nevtíravá hudba. Dá se projít na terasu, kde je pár stolků typu zahradní architektury, před hospodou jsou také dva dřevěné stoly s lavicemi.
Jíst můžete polévky (20,-), minutková jídla (kolem 100,-), 150gramové saláty s masem přijdou na 40 korun. Jídlo je dobré, porce slušné, pivo velmi pitelné. jen poznámka - v jídelně-nápojových lístcích je uvedena o korunu-dvě vyšší cena piva, než jsme skutečně platili. Buď se tu už chystají na zvýšení DPH, nebo v obou částech restaurace mají jiné ceny a omylem (nebo naschvál, že jsme sympatičtí a milí lidé... a skromní) nám zaúčtovali tu nižší.
Obsluha je příjemná, úslužná, se psem dovnitř ale nesmíte, snad jen zůstat u těch stolů před hospodou.
Berou tu stravenky Gastrotur, TicketPro, Checque deJeneur, do 15 hodin podávají hotovky.

Otvírací hodiny

    pivnice        restaurace
  Po - Pá 10 - 22       11 - 23
    So 10 - 24       11 - 24
    Ne 11 - 22        -

Sortiment piva:

Gambrinus 10% světlý.....15,- (17,-)
Prazdroj.................21,- (22,-)
Poslední záznam 3.4.2004. Cena je za půllitr a v korunách.
PRAZDROJ

GAMBRINUS