NÁDRAŽNÍ RESTAURACE

Nádražní 2, Benešov

Typická nádražní restaurace, velkoprostorová, ale tmavá.
Vejdeme-li dovnitř, tak hned napravo uvidíme místnost s hracími automaty a kulečníkem. Výčep je vzadu proti vhodovým dveřím, oddělen od zbytku místnosti náznakem příčky. Před ním je stůl štamgastů asi pro sedm lidí. Zprava se na výčep tlačí pult s pišingry, čokoládami a jinými nezbytnostmi, je vysoký a dosahuje až ke stěně, čímž vytváří trochu útulnější zázemí pro personál. Před výčepem vpravo stojí skříň a tabule s nabídkou pokrmů.
Veškerý nábytek je z tmavého dřeva, stoly bez ubrusů mají desku ze světlých dlaždic. U levé stěny jsou jakési boxy s lavicemi (dohromady pro max. 15 lidí), jinak se všude sedí na židlích. K dalším devíti stolům se vejde 36 lidí, k většímu pod oknem ještě 10.
Mezi boxy se nacházejí dveče na WC, které je odděleno od těch nádražních, za které se platí.
Žluté stěny, obložené asi do výšky jednoho metru, zdobí v pravém zadním rohu tmavá dřevěná deska s věšáky, v levém zadním staré obrázky a v pravém předním fotografie mašinek. Na stropě je klimatizace.
K jídlu nabízejí studenou kuchyni - tlačenka, matesy, salám, nakládaný hermelín, víceméně kolem dvacky, jako předkrmy možno dostat vajíčka na různé způsoby, výběr je asi ze šesti hotových jídel a polévka.
Pivo je naprosto vynikající.

Otvírací hodiny

  Po - Pá  07 - 21
    So   -
    Ne  09 - 21

Sortiment piva:

Ferdinand 10%..... 14,50
Ferdinand 12%..... 17,50
Ceny jsou v korunách a za půllitr. Poslední záznam 4.6.2005.
FERDINAND