MARŠOVSKA RYCHTA

Maršovice 1, Nové Město na Moravě; tel.: 566 615 530, 603 591 583

Do restaurace se vchází z mohutného průjezdu, výčep i jídelna, stejně jako salonek naproti mají vlastní vchody. naproti dveřím do výčepu jsou potom schody do hotelu, jehož služby maršovská rychta také nabízí.
Ve výčepu jsou po levé straně tři čtyřmístné boxy (stoly a lavice ze světlého dřeva), vpravo stojí jeden čtyřmístný a jeden osmimístný stůl se židlemi, za spojovacími dveřmi do nekuřácké jídelny blíž k pípě je ještě jeden pětimístný stůl. Pivo se čepuje v hloubi místnosti proti vchodovým dveřím. Nad prvním stolem směrem od pípy je umístěna televize.
Bílé stěny jsou ozdobeny dřevěnými artefakty (řezby, kryt na topení, roztahovací dveře tvořící stěnu mezi výčepem a jídelnou). Chodí se po dlažbě.
V jídelně u oken stojí čtyři šestimístné stoly, uprostřed místnosti pět čtyřmístných, u stěny dva čtyřmístné a dva šestimístné, vzadu ve výklenku jeden dlouhý dvanáctimístný stůl. Stoly oddělují tři zástěny s dřevořezbou, vepředu místnosti je umístěn dětský koutek. Nábytek je z tmavého dřeva, sedí se na lavicích nebo židlích, podlaha je z parket. Strop a stěny, vyzdobené všelijakým starým harampádím (džbány, kola, hodiny, obrazy, dřevořezby), jsou natřeny nažluto. V oknech jsou vitráže.
Vaří se tu, nabídka je poměrně rozsáhlá a pestrá, jídla jsou cenově dostupná (obvykle ceny oscilují kolem stokoruny) a chutná.

Otvírací hodiny

    denně   9 - 23

Sortiment piva

Radegast 10%..............17,-
Gambrinus 10%.............18,-
Prazdroj..................25,-
Ceny v korunách a za půllitr. Poslední záznam 16.10.2007.
RADEGAST

GAMBRINUS PRAZDROJ